Кримінальна справа - серйозна проблема, впоратися з якою без допомоги досвідченого адвоката практично нереально. Стаття 56 Конституції України передбачає право кожної людини на правову допомогу.  Адвокат з кримінальних справ спеціалізується на захисті інтересів свого клієнта, а також надає йому юридичну допомогу при провадженні у кримінальній справі.

Адвокат з кримінальних справ може бути найнятий в будь-який момент: при порушенні кримінальної справи, в ході слідства, під час судових розглядів, для подачі апеляції або касаційної скарги. Пам'ятайте, чим раніше ви звернетеся за допомогою до досвідченого адвоката, тим менше помилок буде допущено в ході справи, і сприятливішим для вас буде остаточний результат.

Як саме допомагає адвокат з кримінальних справ?

По-перше, хороший захисник зуміє захистити свого клієнта від порушення його прав під час слідства. Не секрет, що компетентні органи у більшості випадків використовують незаконні важелі впливу на обвинуваченого, що в підсумку може зіграти вирішальну роль у винесенні вироку.

По-друге, на основі ретельного аналізу чинного законодавства та судової практики, адвокат виробляє грамотну правову позицію. Дотримуючись її, він забезпечує найбільш ефективний захист прав клієнта.

Чому важливо найняти адвоката у кримінальних справах відразу ж після винесення обвинувачень?

Ваш захисник зуміє побудувати вірну стратегію захисту, зібрати необхідні докази або забезпечити вам надійне алібі. Кваліфікований адвокат досягне можливості супроводжувати обвинуваченого в ході попереднього слідства і на слідчих заходах (очні ставки, допити, слідчі експерименти). Тільки завдяки плідній співпраці з адвокатом можна коректно підготувати клопотання і домогтися оскарження запобіжного заходу.

Якщо кримінальна справа дійшла до суду, компетентний адвокат блискуче зіграє свою представницьку роль. Його основне завдання - не тільки здійснювати захист клієнта, а й надавати дієву юридичну допомогу, стежити за правильністю та законністю застосовуваних до клієнта методів.

До вибору адвоката у кримінальних справах слід підійти особливо ретельно, оскільки від його досвіду і кваліфікації залежить ваше майбутнє. І це не просто образний вислів. На жаль, дуже часто люди не наймають професіонала, а користуються послугами безоплатного адвоката. Таке рішення абсолютно невірне, адже професійний адвокат навіть при вкрай негативному збігу обставин може створити справжнє диво.

Київський адвокат Шуть С.С. - кваліфікований фахівець у кримінальних справах. 9-річний стаж роботи - джерело безцінного практичного досвіду захисту клієнтів в кримінальних справах різних рівнів складності. Грунтовні знання кримінального законодавства в комплексі з налагодженими зв'язками дозволяють завершити всі справи з найбільш сприятливим результатом для клієнта. Адвокат Шуть С.С. - реальна і оперативна допомога в будь-якій ситуації!

Більш детальна інформація про вартість послуг - по телефону у розділі контактів http://advokatshut.ub.ua/ua/.